Deze pagina geeft een overzicht van de laatste actuele berichten over het Elkerliek.
4 oktober 2019
Op vrijdag 11 oktober besteden we in het Elkerliek aandacht aan Wereld Reuma Dag. Deze dag kunt u in de centrale hal in Helmond informatie krijgen over de diverse vormen van reuma, medicijngebruik en over het leven, bewegen en sporten met reuma.
Lees het hele bericht
3 oktober 2019
Het Elkerliek doet mee aan een proef waarbij drie apotheken in de regio Helmond en De Peel de laboratoriumuitslagen kunnen inzien van patiënten. Sommige medicijnen zijn bijvoorbeeld schadelijk bij een lage nierfunctie.
Lees het hele bericht
10 september 2019
Nadat vorig jaar de eerste opleiding door Zorgcampus de Peel startte, begonnen 24 zij-instromers maandag 2 september aan een voor hen nieuwe carrière in de zorg.
Lees het hele bericht
15 augustus 2019
Op 15 augustus is dit jaar al weer de duizendste baby van het jaar geboren
Lees het hele bericht
13 juni 2019
Er zal dit jaar geen Roze Lintje bij Borstkankervereniging Nederland worden aangevraagd door de ziekenhuizen in de OncoZON-regio, waaronder het Elkerliek.
Lees het hele berichtCopyright 2025 Elkerliek
Deze website maakt gebruik van cookies. Lees meer over het cookiebeleid.