Deze pagina geeft een overzicht van de laatste actuele berichten over het Elkerliek.
14 augustus 2020
Om verspreiding van het coronavirus zo veel mogelijk te vermijden, kan er tijdens bezoekuren in Elkerliek ziekenhuis maximaal één bezoeker bij de patiënt aanwezig zijn. We realiseren ons dat dit voor patiënten die in het ziekenhuis verblijven en hun familieleden erg vervelend en beperkend is. Om daaraan tegemoet te komen, werd sinds eind juni toegestaan dat bezoekers elkaar buiten het gebouw afwisselden. Helaas constateert het ziekenhuis een toename van ongewenste situaties:
Lees het hele bericht6 augustus 2020
Crétien Jacobs (intensivist): “Een opname op de Intensieve Care is een aangrijpende gebeurtenis."
Lees het hele bericht14 juli 2020
Vanaf deze week ontvangen patiënten die een (fysieke) afspraak in het ziekenhuis op de polikliniek hebben weer een sms om ze aan hun afspraak te herinneren.
Lees het hele bericht29 juni 2020
Consult op afstand staat als polikliniekbezoek op de factuur
Lees het hele bericht24 juni 2020
In de periode dat het Elkerliek veel patiënten met corona moest opvangen, is de optie om bepaalde afspraken zelf online in te plannen tijdelijk uitgezet. Dit is nu weer mogelijk.
Lees het hele berichtCopyright 2025 Elkerliek
Deze website maakt gebruik van cookies. Lees meer over het cookiebeleid.