Smakelijk eten! Ook, of juist zéker, in het Elkerliek

U bevindt zich hier: Home | Weblogs | Smakelijk eten! Ook, of juist zéker, in het Elkerliek

contact icoon

telefoon: 0492-595555

meer contactinformatie

Smakelijk eten! Ook, of juist zéker, in het Elkerliek

Geplaatst: 7-8-2018

Goed en lekker eten. In ons ziekenhuis vinden we het heel belangrijk. Niet voor niets zijn we één van de weinige ziekenhuizen in Nederland waarbij de warme maaltijden nog vers bereid worden in eigen keuken. Niet voor niets voldoen we voor het derde jaar op rij aan de strenge eisen van de Inspectie voor de Gezondheidszorg op het gebied van het herkennen en behandelen van ondervoeding. En niet voor niets zijn we met ons team van koks, voedingsassistenten, diëtisten en horecamedewerksters dagelijks in de weer om onze patiënten te voorzien van heerlijke maaltijden. Iets wat onze patiënten waarderen, wat wij heel graag doen en waar we ook gerust trots op mogen zijn.

Elke dag werkt ons team, onder leiding van onze chef-kok en sous-chef, aan de bereiding van de maaltijden. Gevarieerde maaltijden met verse ingrediënten, seizoensproducten en -onder meer- een ruime portie vlees(vervanger), vis of kip. Dit is een bewuste keuze van ons ziekenhuis; we investeren graag in goed eten en drinken en zien het als medicijn, onmisbaar voor je herstel.

Wij bieden ruimte voor persoonlijke wensen, een dagelijks tussendoortje voor alle patiënten en wat extra’s op een feestelijke dag. Voorbeelden daarvan zijn de brunches en diners die we aanbieden met Kerstmis, Nieuwjaar, Pasen, moederdag en vaderdag in ons dan feestelijk ingericht restaurant. Patiënten nemen hier kosteloos aan deel, wij nodigen partners, familie en vrienden graag uit om deze momenten met hun dierbaren samen door te brengen, weliswaar tegen een vriendelijke vergoeding.

De manier waarop het Elkerliek aandacht besteed aan eten en drinken is buitengewoon, in de letterlijke betekenis van het woord. De barista’s van onze koffiebar bereiden met liefde de mooiste warme dranken, de voedings-assistenten zorgen dat eten en drinken aangeboden wordt, waarbij indien nodig rekening gehouden wordt met een dieet en/of allergie, en als het u uitkomt, kunt u als gast iedere dag mee-eten met degene die opgenomen ligt. Wij vinden die extra zorg heel gewoon, voor ons een kleine moeite, maar voor degene die zorg nodig heeft maakt het een groot verschil.


 

4324 keer gelezen

Meer Weblogs

 • Video-afspraken maken behandelingen op afstand mogelijk

  29-7-2020

  ‘Al jaren wilde ik graag meer doen met video-afspraken. Dit wordt ook wel beeldbellen of consult op afstand genoemd. Dit om efficiënter te werken, maar het past ook bij mijn drang om de zorg te vernieuwen,......

  Lees verder

 • 'Corona-nazorg, een hele uitdaging!'

  15-6-2020

  Elske Berkvens (klinisch fysiotherapeut) en Hester van Groningen (longarts) vertellen hoe het Elkerliek en regionale zorgpartners gezamenlijk een corona nazorgtraject hebben opgezet....

  Lees verder

 • ‘Vliegende kiep’ op de SEH

  1-4-2020

  De komende tijd brengen we een aantal medewerkers uit het Elkerliek in beeld voor wie hun werk sterk veranderd is in deze coronatijd. Als eerst komt Hetty Bouwman aan het woord. Hetty werkt normaal......

  Lees verder

Weblog overzicht