Hulp bij digitale zorg
Lees hier meer over onze ondersteuning bij digitale zorg.
Elkerliek biedt hulp bij digitale zorg
We realiseren ons dat de stap naar digitale zorg lastig kan zijn. Om onze digitale zorg voor iedereen toegankelijk te maken, bieden we op diverse manieren ondersteuning:
Receptie voor informatie en registratie
Hulploket in het ziekenhuis
Samenwerking met bibliotheek Helmond-Peel
Receptie
Heeft u een vraag over patiëntenregistratie, het patiëntenportaal MijnElkerliek, de HiX patiënt-app, BeterDichtbij, Patient Journey app of een andere vraag over digitale zorg? Stel uw vragen gerust bij de receptie. Zij zijn er iedere werkdag voor informatie en registratie.
Hulploket
In de centrale hal van het Elkerliek ziekenhuis vindt u een hulploket. De medewerkers van dit loket helpen u met:
het registreren en wijzigen van patiëntgegevens;
vragen over digitale middelen, zoals MijnElkerliek, de HiX patiënt-app, BeterDichtbij en Patient Journey app.
Het hulploket is elke werkdag geopend van 08.30 tot 17.00 uur geopend. U vindt het loket direct bij de hoofdingang (Wesselmanlaan) in Helmond. Vergeet niet uw DigiD‑gegevens en de inloggegevens van uw persoonlijke e‑mail mee te nemen.
Het hulploket is tijdens openingstijden ook telefonisch bereikbaar: 0492 – 59 56 97. Mailen kan via hulploket@elkerliek.nl. U ontvangt zo spoedig mogelijk een reactie op uw e-mail.
Samenwerking met de Bibliotheek Helmond-Peel
De Bibliotheek Helmond-Peel biedt verschillende gratis mogelijkheden om uw digitale vaardigheden te verbeteren. Er zijn cursussen voor zowel beginners als mensen met meer ervaring. Daarnaast is er een speciaal aanbod voor wie meer wil leren over websites van zorginstellingen, zoals het Elkerliek, de huisarts, de thuisapotheek en gezondheidsapps.
Ook heeft de bibliotheek een ‘digiwijzer’ spreekuur, waar u terecht kunt met al uw vragen over computer en internet.
Meer weten? Bel met 0492 – 52 22 20 of loop binnen bij een van de locaties. Ook staat er meer informatie over de diverse opties die ze aanbieden op de website van de Bibliotheek Helmond Peel.